Informacje

Od stycznia 2011 roku obowiązują nowe przepisy dotyczące podatku VAT, wg których na usługi szkoleniowe obowiązującą stawką podatku jest 23%. Ceny większości szkoleń zatem wzrosną ...

Nasze szkolenia są bez VAT!

-23%

Aktualności

Najbliższe szkolenia.

Kurs dla INSTRUKTORÓW ŚCINKI DRZEW. więcej...

Warsztaty specjalistyczne - PIELĘGNACJA DRZEW. więcej...

Współpraca ze Stowarzysze- niem Kobiet Lasu – zapraszamy członkinie i wszystkich zainte- resowanych do aktywnego wsparcia.
       Stowarzyszenie Kobiet Lasu

Mistrzostwa Świata Drwali 2012.
Złoty medal za ścinkę dla Adama Wawrzaka !!!           Złoty medal Adama Wawrzaka więcej...

SIOMOL był ponownie współorganizatorem Mistrzostw Polski Drwali.

Możliwości współpracy - partnerzy

SIOMOL współpracuje chętnie ze wszystkimi osobami prywatnymi, instytucjami, firmami, organizacjami i innymi podmiotami, dla których ważne jest promowanie profesjonalnych postaw i zachowań a ich zainteresowania i cele są zbieżne z tymi, przyświecającymi organizacji.

Stowarzyszenie Instruktorów Obsługi Maszyn Ogrodniczych i Leśnych nawiązało m.in. ścisły kontakt ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Leśnych i po podpisaniu przez Zarządy obu organizacji razem wypracowanego porozumienia, stara się obecnie podejmować wspólne działania i inicjatywy, prowadzące do propagowania i popularyzacji trudnych i wymagających wysokiej specjalizacji zawodów oraz wdrażania dobrych praktyk w działalności branżowej. Organizacja nasza podpisała również - w trosce o wysoki poziom edukacji - obustronne porozumienie o współpracy szkoleniowej z RDLP w Krośnie.

REKLAMA

Witrynę przegląda 1 gość

Copyright © SIOMOL