Informacje

Od stycznia 2011 roku obowiązują nowe przepisy dotyczące podatku VAT, wg których na usługi szkoleniowe obowiązującą stawką podatku jest 23%. Ceny większości szkoleń zatem wzrosną ...

Nasze szkolenia są bez VAT!

-23%

Aktualności

Najbliższe szkolenia.

Kurs dla INSTRUKTORÓW ŚCINKI DRZEW. więcej...

Warsztaty specjalistyczne - PIELĘGNACJA DRZEW. więcej...

Współpraca ze Stowarzysze- niem Kobiet Lasu – zapraszamy członkinie i wszystkich zainte- resowanych do aktywnego wsparcia.
       Stowarzyszenie Kobiet Lasu

Mistrzostwa Świata Drwali 2012.
Złoty medal za ścinkę dla Adama Wawrzaka !!!           Złoty medal Adama Wawrzaka więcej...

SIOMOL był ponownie współorganizatorem Mistrzostw Polski Drwali.

Możliwości współpracy - grono członkowskie

W gronie członkowskim SIOMOL są m.in. instruktorzy - osoby z wykształceniem wyższym (przeważnie leśnym, rolniczo-leśnym lub technicznym), posiadający odpowiednie kwalifikacje do wykonywania prac specjalistycznych w lesie i ogrodnictwie a także do przeprowadzania szkoleń i kursów w tym zakresie. Są w tej grupie też doświadczeni nauczyciele akademiccy - autorzy opracowań z dziedziny obsługi, techniki i technologii prac urządzeniami do pozyskiwania i obróbki drewna. Większość instruktorów ma ogromne (nieraz nawet kilkunastoletnie) doświadczenie w prowadzeniu szkoleń specjalistycznych - na koncie każdego jest, co najmniej kilkadziesiąt takich działań dla instytucji (m.in.: Lasy Państwowe, Zakłady Usług Leśnych, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowa Straż Pożarna, Ochotnicza Straż Pożarna, Technika Leśne, Akademie Rolnicze) oraz prywatnych i indywidualnych użytkowników maszyn do prac w branży leśnej lub ogrodniczej. Wspierają nas również osoby spoza organizacji, mające dużą wiedzę i doświadczenie oraz chęci współdziałania.

REKLAMA

Witrynę przegląda 1 gość

Copyright © SIOMOL