Informacje

Od stycznia 2011 roku obowiązują nowe przepisy dotyczące podatku VAT, wg których na usługi szkoleniowe obowiązującą stawką podatku jest 23%. Ceny większości szkoleń zatem wzrosną ...

Nasze szkolenia są bez VAT!

-23%

Aktualności

Najbliższe szkolenia.

Kurs dla INSTRUKTORÓW ŚCINKI DRZEW. więcej...

Warsztaty specjalistyczne - PIELĘGNACJA DRZEW. więcej...

Współpraca ze Stowarzysze- niem Kobiet Lasu – zapraszamy członkinie i wszystkich zainte- resowanych do aktywnego wsparcia.
       Stowarzyszenie Kobiet Lasu

Mistrzostwa Świata Drwali 2012.
Złoty medal za ścinkę dla Adama Wawrzaka !!!           Złoty medal Adama Wawrzaka więcej...

SIOMOL był ponownie współorganizatorem Mistrzostw Polski Drwali.

Działalność - szkolenia/kursy

Zapraszamy na najbliższy „Kurs dla Instruktorów ścinki drzew prowadzących szkolenia z zakresu pozyskania drewna”, który odbędzie się w terminie 20-25.05.2019 r. na terenie LZD Rogów. Zakwaterowanie i ew. wyżywienie na miejscu w DS Jodełka lub innym miejscu oferowanym przez lokalnych właścicieli hoteli i agroturystyk (koszt zakwaterowania jak i wyżywienia pokrywa uczestnik kursu). Szczegółów udzielamy indywidulanie. Pomagamy w zorganizowaniu noclegów i wyżywienia na okres kursu. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres: sekretariat@drwaledukacja.pl lub telefon 788788306.

Prosimy o zgłaszanie się chętnych do 10.05.2019r.

Podstawowe wymagania:
  - wykształcenie min. średnie,
 - brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy pilarką spalinową     potwierdzony przez lekarza,
  - ukończony kurs drwala.

Cena kursu:
  - 2000 zł (netto; bez wyżywienia i noclegu)

Szczegółowy program:
  - link


Zapraszamy do udziału w warsztatach z zakresu: "Pielęgnacja drzew i zagospodarowanie zieleni wysokiej - z zastosowaniem specjalistycznych technik i przy użyciu pilarek spalinowych". Szczegóły oraz program.

Zgłoszenia za pośrednictwem zakładki KONTAKT.
Naszą szczególną troską i dążeniem jest zachowanie i wpajanie kursantom żelaznych i nienaruszalnych zasad bezpieczeństwa, obowiązujących podczas wykonywania prac specjalistycznych. Zasady te w pierwszym rzędzie przestrzegane są bezwzględnie przez samych instruktorów. Tylko dobry przykład i odpowiedzialne oraz poważne podejście znakomicie przygotowanych i zaangażowanych trenerów zwiększa szansę na sukces kursantów. Dzięki takim założeniom nasze kursy i szkolenia są bezpieczne , efektywne i dają poczucie dobrze zainwestowanych środków. Realizujemy je zarówno dla użytkowników sporadycznie wykonujących prace specjalistyczne jak i dla osób i przedsiębiorców profesjonalnie zajmujących się m.in. pozyskaniem i przetwórstwem drewna (np.:"drwal- operator pilarki spalinowej i wykaszarki"). Program szkoleń jest dopasowywany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań kursantów - z zachowaniem oczywiście odpowiednich wytycznych oraz wysokich standardów i poziomu edukacji. Każde szkolenie i kurs kończą się odpowiednio przygotowanym egzaminem a po jego pozytywnym wyniku - wydaniem stosownego zaświadczenia, potwierdzającego nabyte umiejętności, kompetencje i ew. uprawnienia.
Korzyści, płynące z uczestnictwa w naszych szkoleniach to m.in.:

  1. Gwarancja sprawnej i fachowej realizacji – z zachowaniem wszelkich zasad i wymogów.
  2. Bezpieczeństwo, efektywność i profesjonalizm.
  3. Satysfakcjonujący poziom cenowy za wysokiej jakości usługę - promującą zdrowie, bezpieczeństwo i wydajność pracy.Przykładowe rodzaje szkoleń i kursów (jeśli chcą Państwo poznać szczegółowe programy - prosimy o KONTAKT):
REKLAMA

Witrynę przegląda 1 gość

Copyright © SIOMOL